Ara

Teslimat

Ürünlerinizi atölyemizden gelip alabilirsiniz; Ya da anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderimini sağlayabiliriz. Kargo ile yapılan gönderimlerde olabilecek hasarlar tarafımızca karşılanmaktadır. Lütfen ürünlerinizi teslim alırken kontrol ederek alınız. Hasarlı durumlarda kargo personeli ile "HASAR TESPİT TUTANAĞI" doldurulması gerekmektedir. Yurtiçi Kargo ile gönderilen ürünlerin teslim süreleri şu şekildedir:

Kargonuzu, yakın (200 km'ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 1 iş günü* içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km'den yukarı) mesafelere ise 2 iş günü* içinde teslim edilmektedir. Adana, Antalya, Kayseri ve Samsun gibi merkezlerin İstanbul'a uzaklığı 600 km'nin üzerinde olmasına karşın, gönderilerinizi İstanbul'dan 1 iş günü* içinde adrese ulaşmaktadır.

* İlgili teslim günleri Yurtiçi Kargo şubelerinin her gün teslimat yaptığı adresler için geçerlidir. Belirli gün teslimat yapılan adresler veya adrese teslimat yapılmayan noktalar için Yurtiçi Kargo şubelerinden ve 444 99 99 Çağrı Merkezinden detay bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca acil durumlarda Aynı Gün (İstanbul içi siparişler için) Motorlu Kurye ile gönderimini yapabilmekteyiz.

Aynı Gün Kargo :

Aynı gün kargo etiketli ürünler, yüksek adetli siparişlerde, stok durumu ve iş sırasına göre teslim zamanında değişiklik gösterebilir.
Bu gibi durumlarda teyit almanız gerekmektedir. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak ya da e-posta ile bilgi alabilirsiniz.